Polityka Prywatności

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 

1. Polityka prywatności

 

1.1. Czytając, przeglądając czy kupując przez Internetowy Sklep Szachowy (zwany dalej Sklepem) akceptujesz niniejsze zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie Polityka Prywatności
1.2. Grzegorz Miśta jako właściciel Sklepu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób Sklep obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
1.3. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników Sklepu.
1.4. Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać Sklepu.

 


2. Dane osobowe

 

2.1. W czasie korzystania ze Sklepu możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych i adresu e-mail. (np. podczas wypełniania formularza zamówienia).
2.2. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.
2.3. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do naszej listy mailingowej.
2.4. Imię pozwala nam zwracać się do internatów - potencjalnych klientów po imieniu.

 


3. Niezapowiedziane wiadomości

 

3.1. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej ze Sklepem.
3.2. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do Sklepu (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez sponsora wspierającego Sklep.
3.3. Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu, w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie - nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

 


4. Partnerzy

 

4.1. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach Sklepu.
4.2. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem pocztowym: grzegorz@szachy.ostroda.pl lub agentmista@wp.pl

 


5. Wyłączenie odpowiedzialności

 

5.1. Sklep nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy.
5.2. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.
5.3. Przykładamy dużą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny.
5.4. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.


Grzegorz Miśta
Właściciel sklepu

Dokument do pobrania: - *.doc lub internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz - *.pdf